נפגשים הכרויות בחינם
 • חדש ! לוח מודעות לשותפים לטיולים בארץ ובחו"ל לפרטים לחצו כאן • הוצאנו גרסאות חדשות של האפליקציה לאנדרואיד 1.3 וגרסה 4.0.9 לאייפון
חלומות פז !
22 אוק | 03:09
אורח [ התחבר/י ]
129 מחוברים
1 בחדר השיחה 
88 גברים, 41 נשים
לכתיבת סיפור חדש
ראשי
שתף ב- FB
+1 Google
קוביית מידע
זכויות יוצרים
  • כל תוכן שיועלה על ידי הגולשים לאתר ההכרויות נפגשים הינו באחריות הגולש שהעלה אותו. למען הסר ספק, יש לכבד את כל הדינים החלים על זכויות יוצרים, לרבות ובפרט (אך לא רק) חוק זכויות היוצרים 1911 ולא לעשות שימוש בחומרים של יוצרים אחרים מבלי הסכמתם המפורשת.
  • מצאתם סיפור שאיננו מקורי, הוא מועתק, משוכפל ו/או שחלים עליו זכויות יוצרים ? אנא צרו איתנו קשר ונטפל בכך באופן מיידי !
בקשה למנהל אתר נפגשים מפגש לחברים
שלום לך, בעבר לפני כעשר שנים אם אני לא טועה... עשית מפגש של חברים מהאתר שלך , חברים פנויים ופנויות , המפגש היה מאוד מוצלח ומאוד נהננו אני וחברותי. אשמח שתארגן מפגש כזה שוב , ממליצה בחום על חוף הצוק, יש שם דשא אפשר כל אחד יביא כיבוד קל / שתיה ובשמחה אבוא להכיר אתכם. אין כמו פנים מול פנים. כי דייט כמו שאתם יודעים צריך הרבה כוחות נפש, ולעיתים אין כוחות כבר. אני לא יוצאת לדייט כבר שנתיים וקצת כי היה לי קשר עם בחור מהאתר שלא היה אמיתי וגם לא רציני ולכן עזבתי. ואני פנויה לחלוטין להכיר. הבעיה שאין לי כוח שוב להתחיל בדייטים. אז הבקשה מופנית למנהל אתר נפגשים - אודה לך ומאמינה שגם רבים באתר יודו לך תארגן לנו מפגש חברים אפשר באופן קבוע שבתות בצהריים וערבי שישי שאני ממש פנויה. תודה רבה טובה (קשר רציניטובה  באתר) . בכוונה כתבתי ערבי שישי או שבת בצהריים כי גברים פנויים באמת יבואו, הנשואים והפרודים שאלה שנמצאים בקשר ולא ממש פנויים לא יבואו וזה מה שאני מבקשת.
נכתב על ידי קשררציני טובה, אישה בת 46 מרעננה, בתאריך 20/05/2018
(סיפור זה נצפה 190 פעמים)
לסיפור זה לא נכתבו תגובות     [ להוספת תגובה ]
סיפורים נוספים של קשררציני טובה