נפגשים הכרויות בחינם
 • חדש ! לוח מודעות לשותפים לטיולים בארץ ובחו"ל לפרטים לחצו כאן • הוצאנו גרסאות חדשות של האפליקציה לאנדרואיד 1.6 וגרסה 4.3 לאייפון
בוקר טוב !
31 מרץ | 09:51
אורח [ התחבר/י ]
284 מחוברים
0 בחדר השיחה 
190 גברים, 94 נשים
לכתיבת סיפור חדש
ראשי
שתף ב- FB
+1 Google
קוביית מידע
זכויות יוצרים
  • כל תוכן שיועלה על ידי הגולשים לאתר ההכרויות נפגשים הינו באחריות הגולש שהעלה אותו. למען הסר ספק, יש לכבד את כל הדינים החלים על זכויות יוצרים, לרבות ובפרט (אך לא רק) חוק זכויות היוצרים 1911 ולא לעשות שימוש בחומרים של יוצרים אחרים מבלי הסכמתם המפורשת.
  • מצאתם סיפור שאיננו מקורי, הוא מועתק, משוכפל ו/או שחלים עליו זכויות יוצרים ? אנא צרו איתנו קשר ונטפל בכך באופן מיידי !
כך לא ממלאים כרטיס - חלק א'
שלום לכולם
בכתבה הקודמת כתבתי על החשיבות במילוי החלק המילולי שבכרטיס, אבל לתומי, שכחתי לציין גם את החשיבות בכתיבת נתונים אמיתיים, או יותר נכון, קרובים לאמת.
לכן כתבה זו, על שני חלקיה, תעסוק בסוגי הכרטיסים ה"לא מדויקים" שאני נתקלתי בהם. כל האמור הינו על דעתי, הרגשתי, התרשמותי וכו' :אספר בהמשך ??? כאשר בחלק המילולי נכתב "אספר בהמשך", הכוונה: "לא יודע מה להגיד, לא יודע מה ואיך לכתוב, בוא נמשוך את הזמן וכבר נחרטט לה משהו בפגישה".החוקרת והנחקר ??? אותה קבוצת גברים המשתייכים ל"אספר בהמשך", אך הפעם עושים חיים קלים יותר......"תשאלי מה שאת רוצה ואני אענה". מיותר לציין שאלו יהיו רמות הפגישות , את תזמי והוא יהנהן.כרטיס ריק ??? מבחינתי כרטיס ריק מעיד על אדם ריק. אם אין לך מה לרשום על עצמך, ואפילו לא מילה, זה אתה וכך אתה מוכר את עצמך, ו"סחורה" כזו, אני לא רוצה לקנות.כרטיס מרגש ??? מי שנותן לחבר שלו לכתוב עבורו כרטיס יפה, מרגש וחכם, כי הוא לא יודע לכתוב, שייקח בחשבון שמחר הוא צריך להתכתב או לדבר עם משיבה פוטנציאלית ואז....רמה השיחה, רמת המלל, שגיאות הכתיב והבורות יצופו על פני השטח, ומכאן, שיצא שכרך בהפסדך.המתחזים ??? נתקלתי בכרטיס של "אשה"שמחפשת גבר, בכל גיל, לסקס ואפילו מוכנה לתמוך כספית. נו באמת...יותר שקוף מזה ? מתחזים....תתעלו על עצמכם ותהיו מתוחכמים יותר.דוגמאות נוספות.....בחלק ב'.
 
נכתב על ידי אביבה ㊙, אישה בת 58 מירושלים, בתאריך 27/01/2008
(סיפור זה נצפה 3,017 פעמים)
לסיפור זה לא נכתבו תגובות     [ להוספת תגובה ]
סיפורים נוספים של אביבה ㊙