נפגשים הכרויות בחינם
 • חדש ! לוח מודעות לשותפים לטיולים בארץ ובחו"ל לפרטים לחצו כאן • קיימת בעיה לכניסה דרך פייסבוק. הנושא בטיפול. איתכם הסליחה.
ערב טוב !
15 ינו | 23:07
אורח [ התחבר/י ]
307 מחוברים
0 בחדר השיחה 
178 גברים, 129 נשים
לכתיבת סיפור חדש
ראשי
שתף ב- FB
+1 Google
קוביית מידע
זכויות יוצרים
  • כל תוכן שיועלה על ידי הגולשים לאתר ההכרויות נפגשים הינו באחריות הגולש שהעלה אותו. למען הסר ספק, יש לכבד את כל הדינים החלים על זכויות יוצרים, לרבות ובפרט (אך לא רק) חוק זכויות היוצרים 1911 ולא לעשות שימוש בחומרים של יוצרים אחרים מבלי הסכמתם המפורשת.
  • מצאתם סיפור שאיננו מקורי, הוא מועתק, משוכפל ו/או שחלים עליו זכויות יוצרים ? אנא צרו איתנו קשר ונטפל בכך באופן מיידי !
הגורל הערמומי
כמה בחורות חיפשו את " האביר על הסוס הלבן " ולבסוף מצאו את " המשיח על החמור הלבן "  ? ובכן , הבועה שמורכבת מתובנות של " פוזיציה סוציו אקונומית "  , רכושנות  , " הגנה " של בן זוג שמטיל אימה על סביבותיו  , כבר מצאו בדיוק את ההיפך ממה שהן חיפשו , מכיוון שעורמתו של הגבר המיועד ואלה שסובבים אותו ומנחים אותו  התלו בהן בצורה הכי ברוטאלית , לעומת זאת הגברים הנאמנים והאמתיים נחשבים בעיני אותן נשים כ " פתיים חסרי עורמה "  ונדחים על ידן בצורה שכאילו הוא סוג של אדם " פתטי "  ( מעורר רחמים )  , האם שאלתן את עצמכן אלו גורמים שתלו לכן את ההתנהגות הזו בתת המודע עוד משחר ילדותכן ? האם אדם שאיננו שלם עם השחיה הזו עם זרם השפכים הזה ראוי להיות " מוקצה מחמת מיאוס "  ?  השאלה הזו היא בוודאי רטורית  .
בואו ונבאר מעט מה מביא את זרם השפכים הזה להיות כל כך חזק ? ומה הסיכוי של מי שמתיימר/ת  לשחות נגד אותו זרם לחיות חיים נורמאליים של כבוד ?  והאם הצביעות האנושית שמכסה את זרם השפכים הזה יכולה לכסות גם את הריח שהוא מפיץ  ( דהיינו התוצאות שמתגלות לאחר תקופה לא ארוכה )  ? ואם יש סיכוי שהצביעות האנושית תפסיק אי פעם לכסות את ה " זרם " הנ"ל  .
אשמח לתגובות ענייניות .
נכתב על ידי שבי873, גבר בן 44 מירושלים, בתאריך 19/10/2020
(סיפור זה נצפה 70 פעמים)
לסיפור זה לא נכתבו תגובות     [ להוספת תגובה ]