נפגשים הכרויות בחינם
 • חדש ! לוח מודעות לשותפים לטיולים בארץ ובחו"ל לפרטים לחצו כאן • תוקנה הבעיה עם המיילים לתמיכה - גלישה מהנה!
חלומות פז !
21 יונ | 05:24
אורח [ התחבר/י ]
54 מחוברים
0 בחדר השיחה 
38 גברים, 16 נשים
לכתיבת סיפור חדש
ראשי
שתף ב- FB
+1 Google
קוביית מידע
זכויות יוצרים
  • כל תוכן שיועלה על ידי הגולשים לאתר ההכרויות נפגשים הינו באחריות הגולש שהעלה אותו. למען הסר ספק, יש לכבד את כל הדינים החלים על זכויות יוצרים, לרבות ובפרט (אך לא רק) חוק זכויות היוצרים 1911 ולא לעשות שימוש בחומרים של יוצרים אחרים מבלי הסכמתם המפורשת.
  • מצאתם סיפור שאיננו מקורי, הוא מועתק, משוכפל ו/או שחלים עליו זכויות יוצרים ? אנא צרו איתנו קשר ונטפל בכך באופן מיידי !
חגורת צניעות

לאחר חמש שנות נישואין, התחלתי לחפש נשים. פלירטים שקטים, חשאיים. לא נקטתי את דרכי הפומביות שנקטו חבריי, הם בשיטתם אני בשיטתי, אמת, שלהיות עם אשה נאה ולא להתגאות בה לעיני הבריות, זה מתסכל,דומה המצב לאשה שיש לה טבעת יהלום אך היא מסתירה אותה תמיד בכספת.בנישואין קיים כלל של התעייפות החומר, התעייפות מבן הזוג, חיפשתי חידוש מרענן ומגרה אצל נשים אחרות. גם הנורמה של הבגידה השפיעה, לשמוע מחבריי הקרובים, כולם נשואים טוב, סיפורי זימה ולא לעשות כלום?באמת שלא יכולתי!הצטרפתי בחשאי למיסדר הבוגדים.

את רותי ובעלה הכרתי במסיבה אצל זוג חברים. רותי יפהפיה אמיתית, שחורה, גבוהה, חטובה, סקסית. נשואה באושר ובעושר, בדחילו וברחימו ניסיתי לתת לה סימן, אות, הכל במרומז,לא האמנתי כי תיעתר לחיזוריי.ההפתעה היתה שלמה, היא הסכימה!הסבירה לי שצריך דירה למפגשים ממש היתה בקיאה. התחלנו להיפגש במסתרים בשעות אחר הצהריים בדירת אהבים של  נשוי , נואף בעל מוניטין, נהגתי לתאם עמו מתי הדירה תהיה פנויה לי ולרותי.

שישה חודשים נמשך ההסדר, היה נפלא, פנטסטי, מתוק, מושך, מים גנובים ימתקו. לפני חודש ביום שלישי בו נאמר פעמיים כי טוב נפגשתי כרגיל עם רותי בדירת האהבים, שתינו וודקה, אכלנו המבורגר, נכנסנו למיטה, ריטואל של בגידה, חשאי, מחתרתי,קבוע, עם סממנים של פולחן ארוטי חשאי. בשעה שתינינו אהבים- דפיקות בדלת. דפיקות חזקות, צעקות, "לפתוח! לפתוח!"

התלבשנו במהירות, בחשיכה, רועדים כעלה נידף, פוחדים, נרפים, מה קרה?

"עוד רגע", צעקתי לעבר הדלת "עוד רגע".הסתרתי את רותי בחדר האמבטיה ופתחתי את הדלת, בגדיי עלי לא מסודרים. שכן עמד על המפתן, פנסיונר, זקן, טרחן, קשיש משועמם התוחב אפו לעיסקהם של אחרים, בוחש בקדירת הזולת.  "אדון! האוטו שלך חונה במקום של שכן אחר! אתה מפריע בחניה", העיר לי בעברית רצוצה במבטא רוסי, שיני זהב בפה,חיוך ערמומי, ודאי נהנה להקיש על הדלת, בחוזקה, בערמומיות להפחיד אותנו, הטרחן הזקן ודאי הציץ, "הריח" משהו, הבין מה קורה בדירה הזו.... "סליחה אדוני אצא מיד ואוציא את המכונית",דיברתי בנימוס רב כדי לפייס את הזקן. אמרתי לרותי שלום, נפרדתי בנשיקה חפוזה, "תצאי אחרי עשר דקות" הנחתי אותה, אמצעי זהירות קבועים. נסעתי הביתה עייף , מאוכזב, מתוסכל,זקוק למקלחת טובה שתרענן אותי תסלק את העצבים... נכנסתי לחדר השינה, אשתי שכבה במיטה, קראה עיתון,התפשטתי לאיטי מדבר עם אשתי על זוטות, פכים קטנים, לאט הורדתי את מכנסיי, לפתע זעקה אשתי:"מה את לובש?!" הבטתי על פלג גופי התחתון, לבשתי תחתוני חוטיני שחורים של אשה, זעירים, נאים, בחופזה בחושך לבשתי בטעות את תחתוניה של רותי. התחלתי לגמגם, להזיע, לנסות להסביר לאשתי,  אבל מה כבר אפשר להסביר במקרה כזה?איזה בלוף יתקבל? באיזה סיפור אפשר להאכיל אותה? היו בכיות, התעלפויות, צעקות, קללות, בקושי רב מנעתי גירושין, התקפלתי לחלוטין. עכשיו אין רותי, אין בגידות במחתרת, אין פלירט חשאי.  במקום תחתוני חוטיני שחורים אני לובש חגורת צניעות...

הערה: אחד הסיפורים האהובים עלי שכתבתי  ופרסמתי ב12-10 במדור ואני מעלה אותו
שנית.תעשו חייםגבי.
נכתב על ידי גבי, גבר בן 69 מגבעתיים, בתאריך 27/07/2011
(סיפור זה נצפה 10,752 פעמים)
לסיפור זה לא נכתבו תגובות     [ להוספת תגובה ]
סיפורים נוספים של גבי
08/06/2013
03/10/2010
10/08/2010
11/06/2010
23/05/2010
19/04/2010
26/01/2010
04/01/2010
07/10/2009
02/07/2008
20/05/2008